موسسه حرف آخر – لیست قیمت محصولات حرف آخر

موسسه حرف آخر – لیست قیمت محصولات حرف آخر

حرف آخر زیر نظر استاد منتظری مشغول به فعالیت در زمینه کنکور و دبیرستان است. این موسسه برترین اساتید کشور به همراه برترین آموزش دیجیتال را در اختیار دانش آموزان قرار داده است. این موسسه بدلیل اینکه بهترین شیوه تدریس را در کشور دارد میتواد بهترین تضمین کننده رتبه برای دانش آموزان کنکوری باشد علاوه بر این، وجود اساتید برجسته و رتبه های اول کنکور در این موسسه موجب ایجاد بیشتری بازدهی شده است. با توجه به اینکه همه رتبه های برتر کنکور از منابع  و کتاب های موسسه حرف آخر استفاده میکنند برای دانش آموزان این موسسه را توصیه میکنیم.

موسسه حرف آخر
موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر

معرفی اساتید حرف آخر در دروس عمومی و تخصصی :

  • ریاضی ( استاد منتظری ) :

استاد منتظری مدیر موسسه حرف آخر و همچنین استاد درس ریاضی است. ایشان فعالیت آموزش دیجیتال و الگویی را از سال ۱۳۸۰ در شبکه آموزش انجام می داد ولی بصورت رسمی از سال ۹۰ به اسم مجموعه ی حرف آخر کارش را شروع کرد. الگو های استاد منتظری کاملا برای همه ثابت شده است و دانش آموزان و اساتید کشور آشنایی زیادی با این الگو ها دارند برای مثال مبحث پیچیده ی مثلثات را استاد منتظری فقط با یک الگوی دایره مثلثاتی آموزش می دهد و کار را خیلی ساده کرده است و برای همیشه دانش آموزان با فرمول خداحافظی می کنند.

  • فیزیک (استاد کامیار) :

استاد کامیار فعالیت خود را در زمینه دیجیتال در دانشگاه شریف و همچنین برترین مدارس تهران انجام می داد، سبک کار استاد کامیار مشابه استاد منتظری هست که با پیوستن به موسسه حرف آخر سبکش را بسط داد و موجب شد تمام دانش آموزان و معلم های ایران این سبک را یاد بگیرند. برای مثال کل سینماتیک استاد کامیار فقط یک الگوی نموداری سرعت بر حسب زمان ارائه شده است و همه ی سوال های کنکور را فقط بر اساس این الگو حل می کند

  • شیمی ( استاد شیروانی ) :

دکتر شیروانی فعالیت خود را در زمینه دیجیتال در دانشگاه خوارزمی و همچنین دانشگاه معروف تهران و مدارس انجام می داد، سبک کار استاد شیروانی فقط الگو با انیمیشن جذاب است، سبکی که خیلیا رو مشتاق آموزش استاد شیروانی کرده است، برای مثال برای شیمی مسایل ا فقط ۳ الگو ارائه شده است.

  • زیست (استاد شعبانی، شاکری و روان)

اساتید جوان در دروس زیست شناسی حرف آخر، واقعا برای اولین بار در کشور عزیزمان ایران سبک فول انیمیشن و تحلیل خط به خط کتاب زیست را ارائه دادند و دنیای جدید آموزشی و سمعی و بصری را برای دانش آموزان به وجود آورده اند. همانطور که گفتیم انیمیشن و تصویرسازی جذاب پایه کار این اساتید بوده و مورد استقبال خیلی از دانش آموزان و معلم های کشور و آموزشگاه ها قرار گرفته است

  • ادبیات (استاد محسن منتظری)

استاد محسن منتظری  یکی از اساتید تراز اول ایران در درس ادبیات و زبان فارسی می باشد. ایشان نیز همانند سایر اساتید موسسه حرف آخر از روش نوین آموزشی استفاده کرده است و با استفاده از این روش آموزشی کار یادگیری را برای دانش آموز بسیار آسان کرده است، به تازگی استاد منتظری از مجموعه آموزشی تاریخ ادبیات نیز رونمایی کرده است و این مجموعه بسیار ارزشمند را در اختیار داوطلبین عزیز کنکوری قرار داده است.

  • دین و زندگی( استاد یوسفیانپور)

استاد یوسفیانپور یکی از اساتید جوان و بسیار خوش فکر و با ذوق حرف آخر می باشد، الگو‌ها و روش‌های ارائه شده توسط این استاد با درایت شهره خاص و عام در بخش مجموعه‌های آموزشی کشور می‌باشد. استاد یوسفیانپور تمام دین و زندگی را در ۱۴ الگو بیان کرده است و دانش آموز به راحتی می‌تواند سوالات کنکور را پاسخ گو باشد و نتیجه لازمه را کسب کند.

  • زبان انگلیسی (استاد محمودی)

استاد محمودیان از اساتید بسیار پرانرژی و خلاق موسسه کنکوری حرف آخر می باشد، ایشان با ایجاد مسیر راه و طراحی داستان‌های خلاقانه و بسیار جذاب مطالب آموزشی را به دانش آموز انتقال می‌دهد. طراحی این داستان‌ها بسیار در یادگیری و ماندگاری مطالب مفید واقع شده است و به سادگی می‌توان با آن ارتباط برقرار کرد

  • عربی ( استاد واعظی)

با انرژی ترین مرد آموزش کشور استاد واعظی است، برترین استاد شبکه آموزش با حجم مناسبی که برای سخت ترین درس عمومی یعنی عربی ارائه داده است خود را از همتایان و رقیبان خیلی خیلی جلو انداخته است زیرا دانش آموز فقط در ۲۲ ساعت کل عربی را یاد می گیرد. کل آموزش حول و حوش ۱۵ ساعت است که ۷ ساعت دیگر فقط حل تست کنکور و سوال های استاندارد کنکور می باشد


رتبه های برتر موسسه حرف آخر :

هر ساله موسسه حرف آخر رتبه های زیادی داشته و خواهد داشت در سال ۹۶ رتبه ی ۲ رشته ریاضی آقای حسام مرادبیگی و رتبه های برتر دیگر یعنی متین جمالیان و بهروز اسدی و سعادت پیشه و …. با محصولات حرف آخر پیش رفته بودند و نتیجه مطلوبی در کنکور گرفتند.

برنامه ۴ ماهه حرف آخر و طرح vip :

برنامه ریزی جامع برای کنکور بصورت ۴ ماهه ارائه می شود و طرح وی آی پی برای آن دسته از دانش آموزان ارائه می شود که با پکیج کامل حرف آخر پیش می روند و بصورت ویژه با مشاوران برتر حرف آخر کار می کنند.

برنامه های تلویزیونی در صداوسیما توسط اساتید موسسه حرف آخر :

حرف آخر در شبکه ۱ و ۵ و ۷ یعنی آموزش به اسم برنامه کارنامه ۲۰ و کارنامه ۱۰۰ هر روز برنامه دارند و پل ارتباطی ما با دانش آموزهای سراسر ایران است. اساتید سعی می کنند تدریس کنند و دانش آموز آموزش را ببینند و مشکلشان حل شود و اگر مشکل داشتند بتوانند با مشاورهای حرف آخر تماس بگیرند و رفع اشکال کنند و مشاوره رایگان بگیرند شماره تماسی که دانش آموزان می توانند با ما در ارتباط باشند ۰۲۱۶۶۱۵۶۹۷۷ و ۰۹۱۲۰۰۴۲۱۴۱ هست.

کلاس های حرف آخر

در حال حاضر کلاس های حرف آخر بصورت دیجیتال و صفحه نمایشگر ارائه می شود و انمیشن های مختلف را دانش آموزان می بینند و ما به انیمیشن و الگوسازی ایمان و اعتقاد داریم و بدون شک کسی که در کنکور نتیجه بگیرد با این روش درسش را آموخته است شاید فقط روشش فرق کرده باشد زیرا در دل الگو، مفهوم بکار برده شده است.

مشاوره رایگان :

در راستای عدالت آموزشی حرف آخر مشاوره رایگان تا کنکور برای دانش آموزان فراهم کرده است تا همه ی تیپ های مالی بتوانند از این شرایط نهایت استفاده را بکنند و تیم رتبه برتر حرف آخر شبانه روزی پاسخگوی سوالات شما دانش آموزان می باشد


لیست قیمت محصولات حرف آخر

مفتخریم که تضمین کننده موسسه حرف آخر برای شما عزیزان باشیم چون این موسسه با سابقه و حسن نیت خود توانسته بیشترین نگاه را داشته باشد و بیشترین موفقیت را برای دانش آموزان به ارمغان آورد. خوشحالیم که توانسته ایم موسسه ای را معرفی بکنیم که رویای خیلی از دانش آموزان که مهندس یا دکتر شدن بود را به سر انجام رسانده است.

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه