وظایفی برای پرستار سالمند، که کمتر به آنها توجه می شود

وظایفی برای پرستار سالمند، که کمتر به آنها توجه می شود

وظایفی برای پرستار سالمند، که کمتر به آنها توجه می شودReviewed by مدیر فنی سایت on Dec 27Rating:

ارتباط مداوم با مشتریان و پشتیبانی ۲۴-۷ از آنان

ارتباطات بین پرستار سالمند، سالمند، مدیران پرستار سالمندی، اعضای خانواده، و تیم های برنامه ریزی و اداری در هنگام ارائه خدمات پرستار سالمندی، امری ضروری است.

انتظار ارتباط منظم با پرستار سالمند در مورد فعالیت های روزانه، نیازها، رفتارها و روال کار، امری طبیعی است. شما همچنین باید بتوانید اطلاعاتی درباره مراقبت از عزیزانتان را بدست آورید.

در موسسات پرستار سالمند و پرستار کودک معتبر، پرستار سالمندان همه چیز را در کتابی با نام کتاب مراقبت می گذارند تا اعضای خانواده بتوانند به خواندن و مطالعه آن پرداخته و اطلاعات لازم را در مورد پرستار سالمند به دست آورند. این کتاب جزئیات روال کاری مشتری، فعالیت های پرستار سالمند، داروها، وسایل و سایر جزئیات روز را توضیح می دهد.

نیگرن که یک پرستار سالمند حرفه ای است، می گوید: برای بسیاری از مشتریان، ارائه یک رویه ثابت و روتین از طرف پرستار سالمند باعث می شود تا  احساس آرامش و راحتی می کند. در موسسات پرستار سالمندی معتبر،  مدیران پرستار سالمندان در مورد  اسناد و سایر جزییات بحث می کنند تا پرستار سالمند بتواند روشی را که برای مشتری مناسب تر است حفظ کند. در این موسسات، مدیران پرستار سالمندی به صورت تمام وقت (۲۴-۷) در دسترس هستند.

در هر موسسه پرستار سالمندی، دسترسی داشتن به مدیران پرستار سالمندی و یا پرستار سالمند با تجربه در طول ساعات تعطیلی نیز امری قابل انتظار است، اما نوع پاسخ به شما بسیار متفاوت است. از موسسه پرستار سالمندی یا پرستار سالمند بخواهید که نوع ارتباطتان را در ساعات تطیلی و غیرکاری مشخص کند.

نکته: اگر ارتباطات و دستیابی به مدیران پرستار سالمندی و یا پرستار سالمند، حتی در ساعات غیرکاری، برای شما اهمیت دارد، حتما نحوه ارتباط با تیم پرستار سالمندی در ساعات غیر کاری و تعطیلی را بررسی کنید.

پرستار سالمند باید یک رابطه فعال با سالمند ایجاد کند

شما باید از موسسه پرستار سالمندی که مشتری آن شده اید، چیزی بیشتر از کارهای ساده روزمره را توقع داشته باشید. همبستگی، ارتباط خوب و محبت جنبه های مهم مراقبت یک پرستار سالمند هستند.

از پرستار سالمند انتظار داشته باشید که زمان خود را با سالمند شما بگذراند، بدون در نظر گرفتن اینکه چه مرحله ای از زندگی او است. پرستار سالمند ایده آل با والدین شما ارتباط برقرار کرده و در فعالیت هایی که والدین ار آنها لذت می برند، مانند حل جدول یا بافتن، شرکت می کند. پرستار سالمند باید سالمند را بشناسد، وقت خود را با سالمند بگذارند تا فعالیت ها را باهم انجام بدهند.

جهت گرفتن خدمات پرستاری به سایت سفیر آرامش مراجعه کنید

درباره نویسنده